Pieejamība: Noliktavā

Kolumbija/Colombia Tello Women Coffee Project, kafija 1 kg

€32,90

Sabalansēta, piesātināta garša. Spilgts, izteikts dzēriena aromāts, kurā izpaužas žāvētu augļu notis. Tīra, viegla, caurspīdīga pēcgarša ar patīkamu un izsmalcinātu augļu garšu.

Kolumbija ir lielisks piemērs tam, cik stipri var atšķirties kafija atkarībā no reģiona, kurā tā ir augusi - Kafijas plantācijas stiepjas gar Andu kalniem, caur visu valsti. Ražu Kolumbijā novāc divas reizes gadā.

Kolumbija ir ļoti kalnaina, mikroklimats katrā kafijas reģionā ir atšķirīgs, tas piešķir kafijas plantācijām plašu garšas spektru. Sākot ar riekstu un šokolādes (Ziemeļu reģions) un beidzot ar augļu un ziedu garšas niansēm. Kolumbijā tiek kultivētas tikai arabikas šķirnes.

Kolumbijas Huila Tello kafija, tā ir kafija no Women Coffee Project - Tello, Huila. Šī raža ir 25 spēcīgas sievietes apvienības rezultāts, no De Mujeres Rurales Prisma de Tello asociācijas. Kafijas raža ir ar rokām lasīta , mazgāta, fermentēta un tiek saulē žāvēta.

Garšas buķete: sabalansēta, piesātināta garša. Spilgts, izteikts dzēriena aromāts, kurā izpaužas žāvētu augļu notis. Tīra, viegla, caurspīdīga pēcgarša ar patīkamu un izsmalcinātu augļu garšu.

Izcelsmes valsts: Kolumbija

Reģions: Huila, Tello

Arabikas šķirne: caturra

Apstrāde: mazgāta

Augstums: 1400-1800 m

Grauzdējums: 5 no 10

To Top