Garantija un atgriešana

Garantija

"Kafijas Pupiņa" SIA precēm/produktiem nodrošina garantiju atbilstoši preču ražotāja garantijām, LR likumdošanai un normatīvajiem aktiem.

Preču atgriešanas nosacījumi

Latvijas Republikas Ministru Kabineta noteikumi Nr.207 "Noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.

Svarīgi! Distances līguma noteikumi attiecas tikai uz precēm, kuras tika piegādātas ar kurjera starpniecību, noteikumi neattiecas uz precēm, kuras tika saņemtas birojā.

Kādos gadījumos patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, slēdzot distances līgumu?

Slēdzot distances līgumu atteikuma tiesības nav iespējams izmantot,  ja piegādātas pārtikas preces, dzērieni un citas tūlītēja patēriņa preces.

Preces atgriešanas fakts jāpiesaka rakstiski SIA "Kafijas Pupiņa" pārstāvim, nosūtot pieteikumu pa e-pastu info@kafijaspupina.lv, vai sazinoties pa tālruni (+371) 67 37 78 44. Atgriežot preci, tai jāpievieno pirkuma pavaddokumenti.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā", www.kafijaspupina.lv patur tiesības pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir nolietota un/vai bojāta, ja tā nav oriģinālajā iepakojumā, vai tās iepakojums ir būtiski bojāts (izņemot gadījumu, kad patērētājam nav iespējams atvērt iepakojumu to nesabojājot), lai varētu pasargāt preci no bojājumiem vai bojāšanās.

Prasījuma pieteikumu patērētājs sagatavo brīvā formā vai aizpilda prasījuma pieteikuma veidlapu, kas ir 2006. gada 1. augusta MK noteikumu Nr. 631 „Kārtība, kādā piesakāma un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” pielikumā.

Atteikuma tiesību izmantošanas gadījumā Pircējs 14 dienu laikā pēc preces saņemšanas nogādā preci  Pārdevējam uz biroju Plieņciema 5, Mārupe. Piegādes izmaksas netiek atmaksātas.

 

To Top