Apmaksas veidi

Droša norēķināšanās:

Mūsu vietnei ir SLL sertifikāts, tas nozīmē, ka mēs rūpējamies par to, lai Jūsu iepirkšanas būtu droša, un vēlamies pārliecināties, ka visi mūsu tīmekļa vietnē ievadītie dati tiks droši šifrēti.

Maksājums ar banklink:

Maksājums ar internetbankas starpniecību pasūtījuma veikšanas brīdī (Jūs tiksiet pāradresēts uz izvēlētās bankas maksājuma vietni ar automātiski sagatavotu maksājumu apstiprināšanai. Veiksmīga maksājuma gadījumā Jūsu pasūtījums tiks nekavējoties apstiprināts un Jūs saņemsit pasūtījuma un maksājuma apstiprinājumu). Maksājumu par preci vai pakalpojumu iespējams veikt ar Swedbank, Citadele, SEB, Luminor internetbankas starpniecību, kas ir drošākais un ātrākais maksājuma veids.

Maksājums ar norēķinu karti:

Lai norēķinātos par pirkumu interneta veikalā iespējams, izmantojiet kādu no maksājuma kartēm - Visa, Mastercard, Maestro.

Maksājums ar PayPal:

Veicot maksājumu ar PayPal, pēc pasūtījuma veikšanas Jūs automātiski tiksiet savienots ar PayPal vietni, kurā Jums jāveic maksājums no sava PayPal konta vai debit/kredīt karti. Atšķirībā no maksājuma ar pārskaitījumu, apmaksa ar PayPal nekavējoties uzrādīsies sistēmā, tādejādi paātrinot Jūsu iegādātās preces piegādes laiku.

To Top