Pieejamība: Noliktavā

MELITTA Varianza CSP F57/0-101 sudrabkrāsa, kafijas automāts

€799,00

Inovācijas, kas ļauj izdabāt it visām vēlmēm. Pilnīgi automātiskais kafijas automāts Caffeo® Varianza® CSP Melitta® piedāvā virkni inovāciju. Ekskluzīvā vienas porcijas sistēma My Bean Select® ļauj jums mainīt izvēli krūzīti pēc krūzītes jebkurā laikā, dodot iespēju izbaudīt neierobežotu klāstu garšu.

Inovācijas, kas ļauj izdabāt it visām vēlmēm. Pilnīgi automātiskais kafijas automāts Caffeo® Varianza® CSP Melitta® piedāvā virkni inovāciju. Ekskluzīvā vienas porcijas sistēma My Bean Select® ļauj jums mainīt izvēli krūzīti pēc krūzītes jebkurā laikā, dodot iespēju izbaudīt neierobežotu klāstu garšu.

My Bean Select®

My Bean Select® ļauj jums brīvi izvēlēties kafijas pupiņas ikkatrā jaunā kafijas tasītē. Tāpat kā standarta kafijas pupiņu konteiners (125 g ietilpība), šī inovācija ļauj jums izmēģināt dažādas pupiņas. Tas ir ļoti vienkārši. Ņemiet talkā mērkaroti, kas atrodama pupiņu tvertnē. Vienkārši ieberiet vēlamo kafijas pupiņu daudzumu pupiņu atverē, nospiediet pogu un izbaudiet jauna veida kafiju.

10 kafijas dzērienu veidi

Pateicoties produktu pogām, varat pagatavot četrus klasiskos kafijas dzērienus - espresso, café crème, cappuccino un latte macchiato. Izmantojot recepšu funkciju varat izvēlēties vēl sešus papildu dzērienus: ristretto, lungo, americano, espresso macchiato, café latte, café au lait.

Best Aroma sistēma PLUS

Aromasafe® aizdare uz pupiņu tvertnes nozīmē, ka jūsu kafijas pupiņu garša un smarža ir drošībā. "Bean to Cup"  funkcija nozīmē, ka tiek samalts tikai tik liels daudzums pupiņu, lai nekavējoties pagatavoju kafiju. Dzirnaviņas katru reizi izmaļas tukšas, tādā veidā nodrošinot, ka netiek samaisītas dažādu veidu pupiņas.

Oriģinālais kafijas pagatavošanas process

Kafijas dzērieniem, kas tiek pareizi pagatavoti saskaņā ar oriģinālo itāļu recepti: pagatavojot latte macchiato, espresso tiek pievienots pēc piena un piena putām. Gatavojot cappuccino, espresso tiek pievienots pirms piena putām.

Dubulto krūzīšu režīms

Pagatavojiet vienlaikus divas krūzītes svaigas kafijas.

TFT krāsu displejs

Augstas izšķirtspējas TFT krāsu displejs padara intuitīvo izmantošanu vēl vienkāršāku. Instrukcijas soli pa solim palīdzēs jums virzīties par izvēlni.

All In-One izvade ar LED apgaismojumu

All-in-One izvads ar divām sprauslām kafijai un vienu sprauslu pienam, piena putām un karstam ūdenim padara krūzīšu pārbīdīšanu par vēsturi. Patīkamais LED apgaismojums parādīs jūsu iecienītāko kafiju vislabākajā apgaismojumā. Pielāgojot augstumu līdz 135 mm, arī latte macchiato glāzei būs pietiekami daudz vietas.

Viena pieskāriena funkcija

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties kādu no ieprogrammētajiem kafijas dzērieniem, siltu pienu, piena putas vai karstu ūdeni - saņemiet vēlamo dzērienu krūzītē tikai ar vienu pieskārienu.

No sāniem izņemams vārīšanas bloks

Vārīšanas bloks ir praktisks un to ir viegli noņemt, tādējādi padarot tā tīrīšanu pavisam vienkāršu. Arī iekārtas iekšpusi ir iespējams iztīrīt.

Vienkāršā tīrīšana ar tvaiku

Tāpat kā iebūvētā programma piena sistēmas tīrīšanai, vienkāršā tīrīšana ar tvaiku nozīmē, ka jūs varat ātri un higiēniski iztīrīt iekārtu kafijas gatavošanas starplaikos: daļas, kas saskārušās ar pienu, tiek tīrītas ar karstu ūdeni un tvaiku. Ja vēlaties, tīrīšanu varat veikt pēc katras krūzītes vai aktivizēt programmu atsevišķi, izmantojot izvēlni.

Kompakta uzbūve, moderns dizains

Caffeo® Varianza® uzstāda jaunus kompaktuma standartus. Kubiskā forma izskatās vizuāli iespaidīgi un ir tik kompakta, ka iederēsies ikvienā vietā.

Automātiskā tīrīšana un atkaļķošana

Caffeo® Varianza® CSP automātiski norāda ekrānā, kad ierīci nepieciešams tīrīt vai atkaļķot. Tīrīšanas un atkaļķošanas programmu ir viegli aktivizēt izvēlnē.

Enerģijas taupīšanas funkcija

Ieprogrammējamais enerģijas taupīšanas režīms, ieprogrammējamais automātiskās izslēgšanas slēdzis un 0 vatu slēdzis manuālai izslēgšanai padara Caffeo® Varianza® CSP par līderi enerģijas taupīšanā.

 

 

To Top