Pieejamība: Noliktavā

Matcha Premium Grade DAILY 250 g, zaļās tējas pulveris

€52,90

DAILY Matcha Premium Grade ir augstas kvalitātes Japānas zaļās tējas pulveris ikdienas lietošanai. Intensīva, tomēr patīkami saldena garša ar izteikti smaragdzaļu tasi. Šis Matcha veids ir ideāls gan iesācējiem, gan jau pieredzējušiem Matcha lietotājiem, kas noteikti palīdzēs atvērt durvis uz zaļās tējas pulvera pasauli un kļūt par Matcha fanu.

DAILY MATCHA PREMIUM GRADE

Tas ir augstas kvalitātes Japānas zaļās tējas pulveris ikdienas lietošanai. Intensīva, tomēr patīkami saldena garša ar izteikti smaragdzaļu tasi. Šis Matcha veids ir ideāls gan iesācējiem, gan jau pieredzējušiem Matcha lietotājiem, kas noteikti palīdzēs atvērt durvis uz zaļās tējas pulvera pasauli un kļūt par Matcha fanu.

Matcha ir īpaša zaļā tēja, kas pasaulē ieguvusi milzīgu popularitāti. Pateicoties īpašajai metodei, kur tējas lapas tiek ēnotas pirms novākšanas, Matcha ir bagātīga ar kofeīnu un L-teanīnu. Kopā šīs vielas rada vienmērīgas modrības efektu un, kā mūki ir teikuši, pēc Matcha tējas dzeršanas ķermenis ir aktīvs, bet prāts mierīgs. Mūsu Matcha nāk no Japānas, Nishio reģiona, kas tiek uzskatīts par labāko Matcha tējas audzēšanas apgabalu.

Matcha ir atzīta par pārtikas produktu tendenci un strauji iekaro popularitāti pasaulē un Latvijā.

No klasiskās zaļās tējas Matcha zaļās tējas pulveris atšķiras ar īpašu audzēšanas un sagatavošanas metodi. Pirms tējas lapu novākšanas tās tiek ēnotas, ierobežojot saules piekļuvi līdz pat 95%. Tas nodrošina lapu lēnāku augšanu un tādejādi koncentrētāku aminoskābes (L-teanīna) veidošanos, piešķirot lapām dabisku saldenumu. Pēc novākšanas tējas lapas apstrādā, attīrot tās no dzīslām un stiebriņiem, un samaļ granīta maltuvēs īpaši smalkā pulverī.

Veselības ieguvumi no matcha tējas

Matcha pulveris savu popularitāti ieguvis pateicoties tā nozīmīgajai ietekmei uz veselību, umami garšai un izteikti zaļajai krāsai. Tas ir lielisks antioksidantu, enerģijas un A, B, C, E vitamīnu avots. Tajā esošais teanīns nomierina, kofeīns uzmundrina, kopā radot efektu, kad ķermenis ir mundrs un aktīvs, bet prāts mierīgs. Dzerot Matcha tēju tiek dzertas arī tējas lapiņas, tādējādi uzņemot visas aktīvās vielas 100%.

Mūsu Matcha 100% autentisks Japānas zaļās tējas pulveris. No visievērojamākā Matcha ražošanas reģiona Japānā, Nishio, Aichi. Pagatavots ievērojot autentisku metodi. Bez mākslīgām piedevām, krāsvielām vai konservantiem.

Matcha tējas sastāvs:

100% dabīgs zaļās tējas pulveris.

Kā pagatavot matcha tēju?

1/2 tējkaroti tējas uz 100ml, uzvārīt ūdeni un atdzesēt 4 min. līdz 60-70°C, saputot. Lai pagatavotu Matcha Latte, izmantojiet divreiz vairāk Matcha zaļās tējas pulveri, atkarībā no pasniegšanas krūzes, uz aptuveni 70ml ūdens un pievienojiet 200 ml saputotu pienu.

Patīkamu tējas baudīšanu!

To Top