Pieejamība: Noliktavā

Matcha KEN Premium Ceremonial Organic 30 g, zaļās tējas pulveris

€19,90
Piemērota, lai sagatavotu augstas kvalitātes Matcha tēju.Izmanto arī kā sastāvdaļu kokteiļiem, piemēram, Matcha Latte. Ieteicama kā sastāvdaļa dzērieniem vai ēdieniem, kam nepieciešama spilgti zaļa krāsa. Bez rūgtuma piegaršas. Iepakojumā 30g.

Matcha ir augstas kvalitātes Japānas zaļās tējas pulveris. Pirms tējas lapu novākšanas tās tiek ēnotas, ierobežojot saules piekļuvi līdz pat 95%. Tas nodrošina lapu lēnāku augšanu un tādejādi koncentrētāku aminoskābes (L-teanīna) veidošanos, piešķirot lapām dabisku saldenumu. Pēc novākšanas tējas lapas apstrādā, attīrot tās no dzīslām un stiebriņiem, un samaļ granīta maltuvēs īpaši smalkā pulverī.

TAMIO MATCHA: 

  • 100% autentisks Japānas zaļās tējas pulveris.
  • No visievērojamākā Matcha ražošanas reģiona Japānā, Nishio, Aichi.
  • Pagatavots ievērojot autentisku metodi.
  • Bez mākslīgām piedevām, krāsvielām vai konservantiem.

Izcelsmes valsts: Japāna, Aichi.

VESELĪBAS IEGUVUMI: Matcha pulveris savu popularitāti ieguvis pateicoties tā nozīmīgajai ietekmei uz veselību, umami garšai un izteikti zaļajai krāsai. Tas ir lielisks antioksidantu, enerģijas un A, B, C, E vitamīnu avots. Tajā esošais teanīns nomierina, kofeīns uzmundrina, kopā radot efektu, kad ķermenis ir mundrs un aktīvs, bet prāts mierīgs. Dzerot Matcha tēju tiek dzertas arī tējas lapiņas, tādējādi uzņemot visas aktīvās vielas 100%.

Sastāvs: 100% bioloģiski audzēts zaļās tējas pulveris.

 

To Top