Pieejamība: Noliktavā

India Monsooned Malabar AA, kafija 200 g

€7,59

Indian Monsooned Malabar» - piesātināta, stipra kafija ar izteiktām rūgtās šokolādes notīm un saldu, blīvu pamatu, ko bagātina garšvielu un karamelizētā cukura akcenti. Dziļš aromāts ar šokolādes, garšvielu un karameļu piedevu.

Vispazīstamākā un oriģinālākā Indijas kafijas šķirne. Savāktās, attīrītās un sagatavotās pupiņas tiek izklātas jūras krastā zem īpašām nojumēm. To dara spēcīgo musonu vēju periodā (maijā un jūnijā). Kafijas pupiņu slāņa biezums nepārsniedz dažus desmitus centimetru. Pupiņas atstāj musonu vējā piecas dienas, pēc tam saber maisos un vēlreiz pakļauj vēja iedarbībai. Maisus apgriež otrādi un izvēdina, līdz pupiņas iegūst raksturīgo dzeltenīgo nokrāsu. Mainās ne tikai nokrāsa, bet arī garša. Tā kļūst dziļa, salda, ar bagātu buķeti.

Garšas buķete: «Indian Monsooned Malabar» - piesātināta, stipra kafija ar izteiktām rūgtās šokolādes notīm un saldu, blīvu pamatu, ko bagātina garšvielu un karamelizētā cukura akcenti. Dziļš aromāts ar šokolādes, garšvielu un karameļu piedevu.

Lietošanas īpatnības: vislabāk gatavot vienkārši – ar rokām, var lietot arī kafijas spiedi. Ieteicams lietot tikai atsevišķi, maisījumos šķirne neatklāj visu savas garšas dziļumu.

Izcelsme: Indija Reģions: Karnataka (Indija)

Arabikas šķirne: vairākas

Apstrāde: dabīga un musona

Klase (grade): AA

Augstums: 1000-1500 m

Grauzdējums: vidējais (8 no 10)

To Top