Pieejamība: Noliktavā

DECAF Blend, bezkofeīna kafija 1 kg

€32,90

Kafija, kura izgājusi augstākās kvalitātes ūdens dekafeinizācijas procesu. Klasiskā kafijas garša, kuru var baudīt visas dienas garumā. Dzērienā atklājas sabalansētas tumšās šokolādes, karameles un tumšā iesala notis.

Arvien vairāk uzmanības pievēršot produktu kvalitātei un veselīgam dzīvesveidam, ir palielinājusies interese par kafiju bez kofeīna.

Kofeīns ir alkaloīds, balta kristāliska viela bez smaržas, ar rūgtenu garšu, kas tīrā veidā ir indīga. Par nāvējošu  tiek uzskatīts 10 g kofeīna. Tase bez kofeīna kafijas satur 2-8 mg kofeīna. Bez kofeīna kafija ir plaši pieejama gan pupiņās, gan maltā, gan šķīstošā veidā. Uzlabojoties tehnoloģijai, uzlabojas arī bez kofeīna kafijas kvalitāte. Tagad ražotāju mērķis ir ražot tādu kafiju, kas pēc kofeīna atdalīšanas procesa saglabātu aromātu un garšu. Tā kā lielāko daļu smaržas kafija iegūst grauzdēšanas procesa laikā, kofeīnu atdala no zaļām pupiņām.

Šī lieliskā kafija bez kofeīna ir apveltīta ar izcilu garšas buķeti. Kafijas grauzdēšanā tiek izmantotas arabikas šķirnes kafijas pupiņas no Kolumbijas, Etiopijas un Hondurasa.

Garšas buķete: Kafija, kura izgājusi augstākās kvalitātes ūdens dekafeinizācijas procesu. Klasiskā kafijas garša, kuru var baudīt visas dienas garumā. Dzērienā atklājas sabalansētas tumšās šokolādes, karameles un tumšā iesala notis.

Grauzdējums: 6 no 10

To Top