×

Reģistrācija

Profila informācija

Logina ievades dati

or login

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

Matcha Premium DAILY Grade

Product Code: MT70005

Pieejamība: Ir noliktavā

Matcha Premium DAILY Grade
€11,95

* Obilgāti aizpildāmie lauki

€11,95
Apraksts

Detaļas

DAILY Matcha Premium Grade ir augstas kvalitātes Japānas zaļās tējas pulveris ikdienas lietošanai. Intensīva, tomēr patīkami saldena garša ar izteikti smaragdzaļu tasi. Šis Matcha veids ir ideāls gan iesācējiem, gan jau pieredzējušiem Matcha lietotājiem, kas noteikti palīdzēs atvērt durvis uz zaļās tējas pulvera pasauli un kļūt par Matcha fanu.

Matcha ir īpaša zaļā tēja, kas pasaulē ieguvusi milzīgu popularitāti. Pateicoties īpašajai metodei, kur tējas lapas tiek ēnotas pirms novākšanas, Matcha ir bagātīga ar kofeīnu un L-teanīnu. Kopā šīs vielas rada vienmērīgas modrības efektu un, kā mūki ir teikuši, pēc Matcha tējas dzeršanas ķermenis ir aktīvs, bet prāts mierīgs. Mūsu Matcha nāk no Japānas, Nishio reģiona, kas tiek uzskatīts par labāko Matcha tējas audzēšanas apgabalu.

Matcha ir atzīta par pārtikas produktu tendenci un strauji iekaro popularitāti pasaulē un Latvijā.

No klasiskās zaļās tējas Matcha zaļās tējas pulveris atšķiras ar īpašu audzēšanas un sagatavošanas metodi. Pirms tējas lapu novākšanas tās tiek ēnotas, ierobežojot saules piekļuvi līdz pat 95%. Tas nodrošina lapu lēnāku augšanu un tādejādi koncentrētāku aminoskābes (L-teanīna) veidošanos, piešķirot lapām dabisku saldenumu. Pēc novākšanas tējas lapas apstrādā, attīrot tās no dzīslām un stiebriņiem, un samaļ granīta maltuvēs īpaši smalkā pulverī.

Veselības ieguvumi: Matcha pulveris savu popularitāti ieguvis pateicoties tā nozīmīgajai ietekmei uz veselību, umami garšai un izteikti zaļajai krāsai. Tas ir lielisks antioksidantu, enerģijas un A, B, C, E vitamīnu avots. Tajā esošais teanīns nomierina, kofeīns uzmundrina, kopā radot efektu, kad ķermenis ir mundrs un aktīvs, bet prāts mierīgs. Dzerot Matcha tēju tiek dzertas arī tējas lapiņas, tādējādi uzņemot visas aktīvās vielas 100%.

Mūsu Matcha 100% autentisks Japānas zaļās tējas pulveris. No visievērojamākā Matcha ražošanas reģiona Japānā, Nishio, Aichi. Pagatavots ievērojot autentisku metodi. Bez mākslīgām piedevām, krāsvielām vai konservantiem.

Sastāvs: 100% dabīgs zaļās tējas pulveris.

Pagatavošana: 1/2 tējkaroti tējas uz 100ml, uzvārīt ūdeni un atdzesēt 4 min. līdz 60-70°C, saputot. Lai pagatavotu Matcha Latte, izmantojiet divreiz vairāk Matcha zaļās tējas pulveri, atkarībā no pasniegšanas krūzes, uz aptuveni 70ml ūdens un pievienojiet 200 ml saputotu pienu.

Patīkamu tējas baudīšanu!