×

Reģistrācija

Profila informācija

Logina ievades dati

or login

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

Melitta PASSIONE OT F53/1-102 kafijas automāts, melns

Product Code: F53/1-102

Pieejamība: Ir noliktavā

Melitta PASSIONE OT F53/1-102 kafijas automāts, melns
€699,00
vai
Apraksts

Detaļas

MISSION eco & care - Mellita izstrādājuši etiķeti, kas palīdz patērētājiem produktu izvēlē garantēt materiālo baudu. Mūsu vērtību sistēma balstās tieši pamatojoties uz šo etiķeti.

Sistēma Best Aroma System - Uzlīme Aromasafe® uz pupiņu konteinera nozīmē, ka kafijas pupiņu garšas un aromātu daudzveidība ir droši saglabāta. Funkcija Bean to Cup nodrošina tikai tik lielu pupiņu malšanas un vārīšanas daudzumu, kas jums nepieciešams. Visbeidzot, unikālie iepriekšējas mitrināšanas un ekstrakcijas procesi (AES) nodrošina lielisku garšu un aromātu atklāšanu.

Kompakta konstrukcija, mūsdienīgs dizains - Kafijas automāts Caffeo® Passione® OT nosaka jaunus standartus kompaktumam. Kuba forma iespaido vizuāli un, turklāt, ir ļoti kompakta, lai jūs kafijas automātam varētu atrast piemērotu vietu jebkur.

Funkcija One Touch - Ja jūs vēlaties pagatavot vienu no sešām ieprogrammētām kafijas šķirnēm, siltu pienu, piena putas vai karstu ūdeni - izdaroiet to tikai ar vienu pogas nospiedienu.

10 kafijas receptes - Pateicoties vadības taustiņiem, jūs varat izvēlēties vienu no 4 klasiskajām receptēm - Espresso, Kafijas krējums, Kapučīno un Latte Macchiato ar vienu pogu. Izmantojot receptes funkciju, jūs varat pagatavot papildus 6 kafijas veidus: Ristretto, Lungo, Americano,Espresso Macchiato, Latte, Kafija ar pienu.

Oriģināls gatavošanas process - Kafijas pagatavošana pieprasa pievienot sastāvdaļas noteiktā secībā. Piemēram, lai sagatavotu Latte Macchiato, espresso pievieno tūlīt pēc piena un piena putu pievienošanas, kas veido plānu slānī starp pienu un putām.

Krāsains TFT displejs - Krāsains TFT augstas izšķirtspējas displejs padara kafijas automāta lietošanu, cik iespējams, vienkāršu. Skaidras, soli pa solim instrukcijas palīdzēs jums orientēties izvēlnē.

Kafijas izvade all-in-one ar LED fona apgaismojumu - Pateicoties kafijas izvadei all-in-one, jūsu dzēriens tiek sagatavots, nospiežot vienu pogu. Jums vairs nav nepieciešams pārvietot tasīti no vietas uz otru - kafija, piens, piena putas un karstais ūdens tiek piegādāts no viena izvades kanāla. Turklāt, tā augstums ir regulējams līdz 140 mm un jūs vienmēr varat dzert kafiju no jūsu mīļākās tasītes, pat ja tā ir paredzēta Latte Macchiato.

Režīms Double Cup - Ar režīmu Double Cup jūs varat pagatavot savu iecienītāko dzērienu divās tasēs vienlaicīgi.

Vieglā tīrīšana ar tvaiku - Papildus intensīvajai piena sistēmas tīrīšanai, vieglā tīrīšana ar tvaiku nodrošina ātru un higiēnisku tīrīšanu. Tās automāta daļas, kas nonāk saskarē ar pienu, tiek mazgātas ar karstu ūdeni un pēc tam apstrādātas ar karstu tvaiku. Funkcija nostrādā automātiski vai to var palaist, kad Jūs manuāli pēc katras piena lietošanas reizes.

Automātiskā tīrīšana un atkaļķošana - Kafijas automāta Caffeo® Passione® OT displejs automātiski parāda, kad tas jātīra vai jāatkaļķo. Tīrīšanas un atkaļķošanas programmu viegli palaist no izvēlnes.

Energotaupīšanas režīms - Jūsu kafijas automāts Caffeo® Passione® OT jebkurā brīdī viegli atvienot no tīkla, izmantojot pogu 0 vatu. Turklāt, mašīna ir aprīkota ar programmējamu enerģijas taupīšanas režīmu un automātiski izslēdzas.

Tehniskie parametri:

 • Ūdens tvertnes tilpums - 1.2 l;
 • Kafijas pupiņu tvertne - 125 g;
 • Jauda - 1450 W;
 • Ūdens sūkņa spiediens - 15 bar;
 • Enerģijas taupīšanas režīms - ir;
 • Vienlaicīgi var pagatavot - 2 tasītes;
 • Kafijas padeves krāna augstuma regulēšana - 135 mm;
 • Ūdens temperatūras programmēšana - 3 līmeņi;
 • Kafijas dzirnaviņu regulēšana - ir;
 • Kafijas daudzuma regulēšana - ir
 • Ūdens daudzuma regulēšana - ir
 • Svars - 8.3 kg

Jūs, iespējams, interesēs arī šādas preces