×

Reģistrācija

Profila informācija

Logina ievades dati

or login

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

MELITTA PASSIONE F53 kafijas automāts, melns

Product Code: F53/0-102

Pieejamība: Ir noliktavā

MELITTA PASSIONE F53 kafijas automāts, melns
€579,00
vai
Apraksts

Detaļas

Īsts brīnums, kas ļauj ne tikai baudīt svaigi pagatavotu kafiju, bet arī ietaupa vietu. Izbaudiet kafijas dzeršanas prieku ar jaunu, kompaktu izmēru - jaunais kafijas automāts MELITTA CAFFEO Passione ar īpašu sistēmu MELITTA Best Aroma System®. CAFFEO Passione iespaido ar savu daudzveidību: praktisks auto-kapučinators jebkāda veida kafiju ar pienu ļauj pagatavot viegli un patīkami.

MISSION eco & care - Mēs esam izstrādājuši etiķeti, kas palīdz patērētājiem produktu izvēlē garantēt materiālo baudu. Mūsu vērtību sistēma balstās tieši pamatojoties uz šo etiķeti.

Sistēma Best Aroma System - Uzlīme Aromasafe® uz pupiņu konteinera nozīmē, ka kafijas pupiņu garšas un aromātu daudzveidība ir droši saglabāta. Funkcija Bean to Cup nodrošina tikai tik lielu pupiņu malšanas un vārīšanas daudzumu, kas jums nepieciešams. Visbeidzot, unikālie iepriekšējas mitrināšanas un ekstrakcijas procesi (AES) nodrošina lielisku garšu un aromātu atklāšanu.

Kompakta konstrukcija, mūsdienīgs dizains - Kafijas automāts CAFFEO Passione nosaka jaunus standartus kompaktumam. Kuba forma iespaido vizuāli un, turklāt, ir ļoti kompakta, lai jūs kafijas automātam varētu atrast piemērotu vietu jebkur.

Vienkārša lietošana - Intuitīvs vadības panelis ar iebūvētu simbolu displeju ir neticami vienkāršs izmantošanā. Kafijas tasītes izmēra izvēle kļūst ļoti vienkārša, izmantojot ieprogrammētas pogas (maza, vidēja un liela).

Auto Cappuccinatore - Praktiskais auto-kapučinators nodrošina lieliskas piena putas. Taču to var izmantot ne tikai šim mērķim: jūs varat uzsildīt ūdeni vai pienu gardam kakao vai tējas baudīšanai.

Regulējama kafijas izvade - Kafijas izvade no kafijas automāta CAFFEO Passione ir regulējama augstumā un piemērota lietošanai jebkāda izmēra krūzēm vai glāzēm līdz 135 mm.

Režīms Double Cup - Ar režīmu Double Cup jūs varat pagatavot savu iecienītāko dzērienu divās tasēs vienlaicīgi.

Automātiskā tīrīšana un atkaļķošana - Kafijas automāta CAFFEO Passione displejs automātiski parāda, kad tas jātīra vai jāatkaļķo. Tīrīšanas un atkaļķošanas programmu viegli palaist no izvēlnes.

Energotaupīšanas režīms - Jūsu kafijas automāts CAFFEO Passione jebkurā brīdī viegli atvienot no tīkla, izmantojot pogu 0 vatu. Turklāt, mašīna ir aprīkota ar programmējamu enerģijas taupīšanas režīmu un automātiski izslēdzas.

Tehniskie parametri:

 • Ūdens tvertnes tilpums - 1.2 l;
 • Kafijas pupiņu tvertne - 125 g;
 • Jauda - 1450 W;
 • Ūdens sūkņa spiediens - 15 bar;
 • Enerģijas taupīšanas režīms - ir;
 • Vienlaicīgi var pagatavot - 2 tasītes;
 • Kafijas padeves krāna augstuma regulēšana - 135 mm;
 • Ūdens temperatūras programmēšana - 3 līmeņi;
 • Kafijas dzirnaviņu regulēšana - ir;
 • Kafijas daudzuma regulēšana - ir
 • Ūdens daudzuma regulēšana - ir
 • Svars - 10 kg