×

Reģistrācija

Profila informācija

Logina ievades dati

or login

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

JURA Consumer tasīšu sildītājs

Product Code: J72229

Pieejamība: Ir noliktavā

JURA Consumer tasīšu sildītājs
€199,00
vai
Apraksts

Detaļas

Kafija garšo vislabāk, kad ir pasniegta karsta. Tieši tāpēc profesionāli kafijas pagatavotāji strādā ar iepriekš uzsildītām tasītēm. Ja karsta kafija tiek ielieta aukstās porcelāna tasītēs, tiek pazaudēts daudz siltuma. Īstenībā – pat pārāk daudz. Turpretim iepriekš uzsildītās tasītēs vilinošo kafijas aromātu var izbaudīt visā tā pilnībā. JURA piedāvā nelielu, elegantu un pievilcīgu tasīšu sildītāju, kas ir ideāls aksesuārs jebkuram kafijas automātam. Pateicoties diviem iekārtas siltuma elementiem, kafijas tasītes tiek nepārtraukti uzturētas 55 °C temperatūrā, kas ir ideāla espresso vai cappuccino pagatavošanai. Tāpēc šis sildījās ir nepieciešams ikvienam kafijas pagatavošanas lietpratējam.

Ietilpība
Elegantās formas iekārta ir aprīkota ar mūsdienīgu amortizācijas sistēmu, lai tās atvilktnes aizvērtos klusi. Iekārtas ietilpība ir piemērota tās lietošanai mājās un paredzēta līdz 110 mm  augstām tasītēm ar diametru līdz 90 mm . Katra novietne nodrošina ietilpību 5 espresso kafijas tasītēm (57 mm), 4 kafijas tasītēm (66 mm) vai 6 cappuccino tasītēm (90 mm). Pateicoties noslēgtajai sistēmai, tiek būtiski novērsts siltumenerģijas zudums un tasītes tiek pasargātas no putekļiem.

Siltas tasītes tieši laikā
Mūsdienīgā tasīšu sildītāja ekoloģisko efektivitāti pierāda ieprogrammējamais automātiskās ieslēgšanas un izslēgšanas režīms. To ir iespējams viegli pielāgot Jūsu vēlmēm, lai uzsildītu tasītes precīzi Jums nepieciešamajā laikā, kad vēlēsieties nobaudīt savu rīta kafiju. Būt videi draudzīgiem vēl nekad nav bijis tik viegli.