×

Reģistrācija

Profila informācija

Logina ievades dati

or login

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

Garantija

"Kafijas Pupiņa" SIA precēm/produktiem nodrošina garantiju atbilstoši preču ražotāja garantijām, LR likumdošanai un normatīvajiem aktiem.

 Preču atgriešanas nosacījumi

Latvijas Republikas Ministru Kabineta noteikumi Nr.207 "Noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.

Svarīgi! Distances līguma noteikumi attiecas tikai uz precēm, kuras tika piegādātas ar kurjera starpniecību, noteikumi neattiecas uz precēm, kuras tika saņemtas birojā.

Kādos gadījumos patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, slēdzot distances līgumu?

Slēdzot distances līgumu atteikuma tiesības nav iespējams izmantot,  ja piegādātas pārtikas preces, dzērieni un citas tūlītēja patēriņa preces.

Preces atgriešanas fakts jāpiesaka rakstiski SIA "Kafijas Pupiņa" pārstāvim, nosūtot pieteikumu pa e-pastu info@kafijaspupina.lv, vai sazinoties pa tālruni (+371) 67 37 78 44. Atgriežot preci, tai jāpievieno pirkuma pavaddokumenti.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā", www.kafijaspupina.lv patur tiesības pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir nolietota un/vai bojāta, ja tā nav oriģinālajā iepakojumā, vai tās iepakojums ir būtiski bojāts (izņemot gadījumu, kad patērētājam nav iespējams atvērt iepakojumu to nesabojājot), lai varētu pasargāt preci no bojājumiem vai bojāšanās.

Prasījuma pieteikumu patērētājs sagatavo brīvā formā vai aizpilda prasījuma pieteikuma veidlapu, kas ir 2006. gada 1. augusta MK noteikumu Nr. 631 „Kārtība, kādā piesakāma un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” pielikumā.

Atteikuma tiesību izmantošanas gadījumā Pircējs 14 dienu laikā pēc preces saņemšanas nogādā preci  Pārdevējam uz biroju Rīga, Senču 2. Piegādes izmaksas netiek atmaksātas.